Naszym największym atutem jest podążanie za nowoczesnym światem technologii. Jesteśmy otwarci na wszelkie techniczne nowinki, idziemy z duchem czasu. W ciągu 15 lat działalności staliśmy się profesjonalną firmą, wychodzącą naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających odbiorców. Dziś skupiamy ponad 100 pracowników w 40 oddziałach w całej Polsce. Specjalizujemy się systemach monitoringu, systemach alarmowych, automatyce domowej, TV i multimediach, sprzęcie IT oraz szeroko pojętej elektronice. Nasza oferta ciągle się rozwija, by sprostać pędzącym wymaganiom rynku.

Niewątpliwą siłą sieci sklepów eltrox.pl są doświadczeni handlowcy, których cechuje przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasja. To właśnie oni, próbują na co dzień spełniać oczekiwania klientów, służyć fachową radą i pomocą. Jesteśmy tutaj dla ludzi, którzy obdarzyli nas swym zaufaniem. Nasze motto to skuteczne rozwiązywanie elektronicznych problemów.

Chcesz pracować z najlepszymi? Pragniesz rozwijać się oraz spełniać zawodowo? Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego zespołu!

Aktualne oferty pracy

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92