Zamknij
VERSA 15 to centrala alarmowa przeznaczona do ochrony małych i średniej wielkości obiektów, oferujące wszechstronną funkcjonalność w dziedzinie zabezpieczeń.
VERSA 5 pozwala na rozbudowę przewodową jak i bezprzewodową, gdyż współpracuje z kontrolerami systemów bezprzewodowych ABAX oraz ABAX2.
System posiada zaawansowane funkcje komunikacyjne dostępne dzięki dedykowanym komunikatorom GMS/GPRS oraz TCP/IP
Manipulator VERSA-LCD-GR przeznaczony jest do codziennej obsługi systemów alarmowych VERSA. Dzięki wyświetlaczowi LCD, na którym przedstawiane są komunikaty tekstowe, korzystanie nawet z zaawansowanej funkcjonalności centrali alarmowej jest proste i wygodne. Dodatkowym udogodnieniem są przyciski funkcyjne ułatwiające wybór trybu czuwania: pełnego, nocnego oraz dziennego.
OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń. OPU-4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.
Obudowa posiada miejsce do montażu transformatorów sieciowych 40 lub 60 VA, pomieścić może także akumulator podtrzymujący 12 V o pojemności 7 Ah. Nie blokuje ani nie osłabia sygnału radiowego, dzięki czemu w jej wnętrzu mogą być umieszczane urządzenia bezprzewodowe wraz z antenami.
Marka | SATEL |
Indeks | 31783 |
Model | VERSA 15-KLCD |
Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
Gwarancja | 36 miesięcy |
Wbudowany zasilacz | Tak |
Komunikacja na linii analogowej telefonicznej | Nie |
Waga | 1 kg |
Ilość wejść płyty (max) | 15 |
Manipulatory | VERSA-LCD-GR |
Obsługa brelokami-kartami zbliżeniowymi | Nie |
Obsługa pilotami | Możliwe dołożenie |
Maksymalna ilość użytkowników | 30.00 .os |
Maksymalna liczba ekspanderów | 19.00 szt. |
Ilość wyjść płyty (max) | 2+2/12 |
Zasilacz | 2A |
Komunikacja TCP/IP | Możliwe dołożenie |
Komunikacja GSM/GPRS | Możliwe dołożenie |
Obsługa przez SMS | Możliwe dołożenie |
Programowanie lokalne/zdalne | Tak |
Obsługa przez internet | Nie |
Certyfikat EN50131 | Grade2 |
Obsługa urządzeń bezprzewodowych | Możliwe dołożenie |
Rodzina | Satel VERSA |
Obsługa przez aplikacje | Możliwe dołożenie |
GPSR - nazwa | SATEL sp. z o.o. |
GPSR - adres | Budowlanych 66, Gdańsk, Polska |
GPSR - email | [email protected] |
Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.
Dlaczego warto pisać opinie?
Zapewniamy
montaż
Ogólnopolska
sieć sklepów
Doradztwo
i pomoc
Bezpieczne
zakupy
Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.
check_circle
check_circle