Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Woj. Polskiego, 27D,
97-400 Bełchatów
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

ul. Woj. Polskiego, 27D,
97-400 Bełchatów

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Automatyka bramowa Bełchatów. Profesjonalny montaż i serwis automatyki bramowejEltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu automatyki bramowej dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w Bełchatowie to najlepsze miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości napędy do bram oraz sprzęt do monitoringu domu, firmy czy terenu posesji. Automatyka do bram zapewnia nie tylko komfort dla użytkownika, ale również podwyższa poziom bezpieczeństwa.

Niestety brama zamykana w tradycyjny sposób nie jest zbyt dużą przeszkodą dla złodzieja. Natomiast otwierana automatycznie to znacznie lepsze zabezpieczenie. Ponieważ otworzyć ją można tylko przy pomocy pilota lub smartfona, więc nasze mienie jest bezpieczne.

W sklepie Eltrox znajdziesz automatykę do bram przesuwnych, jedno- i dwuskrzydłowych oraz bram garażowych. Nasz asortyment gwarantuje niezawodność, ponieważ jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dlatego sprzęt będzie działał płynnie, a piloty bezawaryjnie. Natomiast w sytuacji, gdy zabraknie prądu z sieci nie musimy się martwić, ponieważ automaty posiadają akumulatory, które zapewniają ciągłą pracę. W ofercie salonu znajdują się wszystkie elementy potrzebne do zamontowania bram przesuwnych. Zakupisz między innymi siłowniki, listwy zębate, piloty, centrale sterujące, akumulatory, fotokomórki i in.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie z tak szerokiego wachlarza sprzętu. Co więcej sprzęt dostępny w sklepie Eltrox wyróżnia się również estetyką wykonania, więc nie należy się martwić czy będzie się dobrze komponował z ogrodzeniem. Klient dobierze elementy według swojego uznania i preferencji. Automatyka bramowa zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo domowników, ponieważ nie pozwala na wtargnięcie osób z zewnątrz. A ponadto zwłaszcza jeśli dzieci znajdują się na posesji, nie ma obawy, że wyjdą poza ogrodzenie. Dodatkowy atut to możliwość połączenia automatyki bramowej z systemem alarmowym, który natychmiast informuje o niebezpieczeństwie. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza dla systemu Smart Home - inteligentny dom pozwala na zarządzanie urządzeniami na terenie posesji na odległość. Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą automatyki bramowej.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...