Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Św. Rocha 10/2,
15-879 Białystok
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Św. Rocha 10/2,
15-879 Białystok

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 17:00
Wtorek: 08:00 - 17:00
Środa: 08:00 - 17:00
Czwartek: 08:00 - 17:00
Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Białystok Eltrox

Eltrox jest liderem na rynku energii słonecznej (fotowoltaiki), monitoringu, systemów alarmowych i inteligentnych domów. W salonie w Białymstoku można bez problemu kupić pojedyncze części urządzeń fotowoltaicznych, jak również kompletne sety fotowoltaiczne z możliwością montażu. Układy fotowoltaiczne można zaadaptować zarówno dla małego domu, jak i dużej firmy, to tylko kwestia doboru mocy i ilości paneli fotowoltaicznych. Wbrew temu, co się wydaje, panele fotowoltaiczne są obecne w naszym świecie od dziesięcioleci. Zaczęło się od paneli zasilających stacje kosmiczne, a dziś panele fotowoltaiczne zasilają nasze elektryczne samochody czy latarnie. Kompletne zestawy fotowoltaiczne składają się z paneli słonecznych (fotowoltaicznych), inwerterów, akumulatorów i innego sprzętu niezbędnego do bezpiecznej instalacji i eksploatacji paneli słonecznych. Panele fotowoltaiczne zbierają energię słoneczną, a następnie przekształcają ją w elektryczną. Wytworzona w ten sposób energia transportowana jest do domu lub biura, a jej nadwyżka magazynowana jest w akumulatorze. Inwerter w zestawie fotowoltaicznym pomaga zmienić prąd stały na zmienny.

Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie przyjazne środowisku, które produkuje dla nas energię. Dodatkowo zestaw fotowoltaiczny to rozwiązanie, które uniezależni Cię od dostawców energii. Nawet jeśli w okolicy wystąpi przerwa w dostawie zasilania, będziesz mieć dostęp do prądu. W białostockim showroomie po analizie Twoich potrzeb nasz zespół dobierze odpowiedni zestaw fotowoltaiczny, który zapewni Ci wystarczającą ilość energii, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do małego prywatnego domu, czy firmy produkcyjnej. Dodatkowo nasi instalatorzy zamontują cały zestaw fotowoltaiczny w wybranym przez Ciebie dniu.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...