Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Bielsko-Biała Eltrox

Eltrox to firma z wieloletnim doświadczeniem w systemach zabezpieczeń, monitoringu, automatyce bramowej i rozwiązaniach smart home. Oprócz wysokiej jakości sprzętu do monitoringu możesz znaleźć także u nas usługę montażu monitoringu i lub zakupionych urządzeń. Monitoring dostępny na rynku dostępny jest w dwóch wersjach. Monitoring analogowy i monitoring sieciowy. Montaż monitoringu analogowego wymaga połączenia poszczególnych elementów za pomocą kabla. Mimo większej pracy włożonej w montaż zyskujesz stabilny obraz dzięki okablowaniu. Montaż monitoringu sieciowego to zazwyczaj metoda umieszczenia kamery i po prostu włączenia jej. Ten rodzaj monitoringu sprawdzi się w przypadku niewielkich obiektów jak mieszkanie, domek czy biuro. Montaż monitoringu jest łatwy i możesz sam wszystko ustawić dzięki specjalnej aplikacji. Monitoring w tych miejscach pozwoli Ci mieć na oku domowników, kiedy jesteś z dala od domu. Montaż monitoringu w pokoju dziecięcym lub w miejscu, gdzie przebywa senior, dostarcza nam informacji na urządzenie mobilne czy dzieje się coś niepokojącego. Montaż monitoringu w konkretnych miejscach pozwoli rejestrować szerokie pole i unikniesz martwych stref. Monitoring zainstalowany na zewnątrz zapisze wszelkie zdarzenia na parkingu, podwórku czy w okolicach wejścia na daną posesję. Montaż monitoringu na terenie przedsiębiorstwa to przede wszystkim gwarancja wizji, wszędzie tam, gdzie nie możesz być. Monitoring zarejestruje godziny wejść i wyjść pracowników. Ponadto montaż monitoringu w firmie to minimalizacja ryzyka kradzieży własności firmy. W razie wypadku przy pracy monitoring w hali produkcyjnej pozwoli odtworzyć przebieg zdarzeń i ustalić co zaszło. Montaż monitoringu dodatkowo ułatwi zabezpieczenie firmy przed wandalizmem czy włamaniami, szczególnie w połączeniu z systemem alarmowym. Zapraszamy do naszego salonu w Bielsku-Białej, w którym nasi pracownicy po krótkim audycie dopasują sprzęt monitoringu do Państwa wymagań. Można wybrać zakup z montażem lub bez. Ponadto jeśli szukacie Państwo poszczególnych elementów do rozbudowy obecnego monitoringu, to chętnie pomożemy.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92