Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Pompa ciepła z montażem Bielsko-Biała. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepłaEltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła z montażem Bielsko-Biała. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła Bielsko-Biała. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pompy ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w BIelsku-Białej to świetne miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości pompy ciepła dla domu, przedsiębiorstwa czy biura.

Pompy ciepła to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie budynku i ciepłej wody. To inowoczesne urządzenie cieszy się rosnącą popularnością. Jednocześnie jest ekologiczne iniezwykle przyjazne, ponieważ nie emituje szkodliwych toksyn do środowiska. Ponadto gwarantuje oszczędność w budżecie domowym oraz energooszczędność pod względem zużycia energii.

W Bielsku-Białej sklep Eltrox oferuje pompy ciepła, które korzystają z OZE - odnawialnych źródeł energii. To urządzenie nie produkuje samodzielnie ciepła a pobiera je z zewnętrznych źródeł i transportuje do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz nieruchomości. W związku z tym pompa ciepła działa praktycznie z naturalnych źródeł, a jedynie w niewielkim procencie wspomaga się tradycyjną energią.

Systemy grzewcze z pompą ciepła możesz znaleźć w coraz większej ilości budynków, takich jak osiedla mieszkaniowe, domki jednorodzinne oraz budynki firmowe. Tak duża popularność jest spowodowana sporymi korzyściami dla jej użytkowników. Istotny stał się kontekst ochrony środowiska naturalnego. Warto zatem podkreślić, iż pompa ciepła nie wytwarza szkodliwych zanieczyszczeń.

Dodatkowo pompy ciepła używają mało tradycyjnej energii w porównaniu do innych systemów ogrzewania. Dzięki temu użytkownik może sporo zaoszczędzić. Należy też wspomnieć, że urządzenie jest niezwykle łatwe w obsługiwaniu. Zapewnia użytkownikom pełny komfort oraz wygodę każdego dnia. Nie musisz codziennie dostarczać opały oraz czyszcić sprzętu.

W salonie Eltrox w Bielsku-Białej dostępne są różne rodzaje pomp ciepła, łączy je jedna niezwykle istotna zaleta - są bezpieczne. Ponieważ w porównaniu z innymi systemami ogrzewającymi nie stwarzają zagrożenia pożarowego oraz zaczadzenia. Pompy ciepła ogrzewają budynek, jak również ciepłą wodę użytkową, która jest zawsze dostępna.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Bielsku-Białej w celu zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej klasy pomp ciepła do domu oraz innych budynków.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...