Profesjonalny montaż, konfiguracja i
serwis monitoringu

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Łęczycka 53,
85-737 Bydgoszcz
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w system monitoringu?

Eltrox to największy w Polsce dystrybutor monitoringu, systemów kamer przewodowych i bezprzewodowych oraz całego osprzętu uzupełniającego systemy monitoringu. Nasza wieloletnia działalność na terenie całego kraju i współpraca z licznymi specjalistami stała się gwarancją jakości naszych usług i towarów. Nasze sklepy firmowe zlokalizowane są w największych miastach. W 39 salonach czekać będzie na Ciebie profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dzięki niezawodnemu sprzętowi i odpowiedzialnemu montażowi. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Jak realizujemy prace montażowe?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu monitoringu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Łęczycka 53,
85-737 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring Bydgoszcz Eltrox

Salon Eltrox w Bydgoszczy to świetny punkt, w którym znajdziesz dopasowany do swoich potrzeb zestaw do monitoringu. Dedykowany jest on do mieszkania, domu, firmy lub monitoringu całej hali w przedsiębiorstwie. Zestaw monitoringu to oczywiście kamery, rejestratory i sprzęt montażowy (monitoring analogowy). Obecnie praktycznie wszędzie spotkamy monitoring. Coraz dłuższa lista instytucji decyduje się na zestawy do monitoringu, dla bezpieczeństwa.

Monitoring staje się również obecny na osiedlach domów wielkorodzinnych. Monitoring zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pozwala kontrolować obcych, którzy wchodzą z zewnątrz. Zainstalowanie monitoringu na zewnątrz jak i wewnątrz domu, to niezwykle korzystne rozwiązanie. Dzięki niemu można zapobiec sporej ilości niebezpiecznym zdarzeniom. Monitoring (kamera) w pokoju dziecka pozwoli obserwować nam, co porabia nasz maluch. Kamery zainstalowane na zewnątrz domu ukazują nagrania z podwórka — samochód lub dzieci są zabezpieczone. Monitoring to wizja wszędzie tam, gdzie nie możesz być.

Korzystnym ruchem jest też zainstalowanie zestawu monitoringu na terenie przedsiębiorstwa. Pomoże to w zarządzaniu ludźmi oraz obiektem. Kamery monitoringu nagrają czas stawienia się do pracy i obsługę stanowiska pracy. Monitoring zmniejsza też ryzyko kradzieży w firmie. W sklepie Eltrox w Bydgoszczy możesz znaleźć wysokiej klasy osprzęt do monitoringu analogowego jak i sieciowego.

W skład systemu analogowego monitoringu wchodzą kamery, rejestratory, które łączą się za pomocą przewodu. Takie rozwiązanie jest często spotykane przy monitoringu hal w dużych firmach czy szkołach. Dzieje się tak, gdyż obsługuje on wiele kamer. Jeśli mówimy o monitoringu sieciowym, to łączy się on za pomocą systemu IP. Montaż jest niezwykle intuicyjny, a monitoring można łatwo rozbudować, a obraz z kamer monitoringu można obserwować na telefonie w czasie rzeczywistym.

Salon Eltrox posiada w swojej ofercie różnego rodzaju kamery do monitoringu. Modele te dedykowane są do zamontowania wewnątrz oraz na elewacji. Wszystkie urządzenia, na które składa się monitoring, zostały wytworzone z wysokiej jakości komponentów. Dzięki temu pracują one bez zarzutu.

Zapraszamy do naszego salonu Eltrox w Bydgoszczy. Do wyboru znajdziecie szeroką ofertę sprzętu do monitoringu, poszczególnych rozwiązań i dedykowanych zestawów monitoringu.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...