Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Chopina 26,
41-300 Dąbrowa Górnicza
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

ul. Chopina 26,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Pompa ciepła z montażem Dąbrowa Górnicza. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła Dąbrowa Górnicza. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu automatyki bramowej dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w Dąbrowie Górniczej to najlepszy salon, w którym dostaniesz wysokiej jakości pompy ciepła do przedsiębiorstwa, domu mieszkalnego czy biura.

Pompy ciepła to korzystne rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie budynku i ciepłej wody. To nowoczesne urządzenie cieszy się sporą popularnością. Jednocześnie jest przyjazne środowisku i ekologiczne, ponieważ nie wytwarza szkodliwych substancji.
W Dąbrowie Górniczej sklep Eltrox ma do zaoferowania pompy ciepła, które korzystają z OZE - odnawialne źródła energii. To urządzenie nie produkuje samodzielnie ciepła, pobiera je z dostępnych zewnętrznych źródeł, a następnie transportuje do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku. W związku z tym pompa ciepła działa głównie na bazie naturalnych źródeł, a tylko w małym stopniu wspomaga się energią elektryczną.

Systemy ogrzewające z pompą ciepła można znaleźć w coraz częściej w takich miejscach jak domki jednorodzinne, budynki przedsiębiorstw czy osiedla mieszkaniowe. Ta popularność spowodowana jest dużymi korzyściami dla ich użytkowników. Bardzo ważna stała się rola ochrony środowiska naturalnego. Dlatego też musimy podkreślić, że pompa ciepła nie emituje szkodliwych substancji czy gazów. Dodatkowo pompy ciepła potrzebują bardzo mało energii elektrycznej, szczególnie jeśli porównamy je do innych systemów ogrzewania. Dzięki temu użytkownicy mogą w znaczący sposób zaoszczędzić. Należy również wspomnieć, że urządzeni to jest jest niezwykle łatwe w obsługiwaniu. Zapewnia ono użytkownikom codzienną wygodę oraz komfort, gdyż nie ma konieczności stałego dostarczania opału czy czyszczenia sprzętu.

W salonie Eltrox w Dąbrowie Górniczej dostępna jest szeroka gama pomp ciepła,a łączy je niezwykle istotna cecha - bezpieczeństwo. Porównując je z innymi systemami grzewczymi, pompy nie stwarzają zagrożenia pożarowego i zaczadzenia. Pompy ciepła ogrzewają budynek, jak również ciepłą wodę użytkową, która jest zawsze dostępna.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Dąbrowie Górniczej w celu zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej klasy pomp ciepła do domu oraz innych budynków.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...