Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Morska 357,
81-002 Gdynia
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Morska 357,
81-002 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Gdynia Eltrox

Eltrox to jedna z wiodących firm w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej i urządzeń inteligentnego domu, a w jej salonie w Gdyni można zapoznać się z szeroką gamą sprzętu do monitoringu. W gdańskim showroomie można zapoznać się z szeroką gamą sprzętu do monitoringu. Działa tu również serwis Komplex, który zajmuje się montażem monitoringu i innych urządzeń zakupionych w sklepie.

Monitoring można podzielić na dwa główne rodzaje: monitoring analogowy oraz monitoring IP lub monitoring sieciowy (znany również jako monitoring WiFi). Monitoring analogowy wymaga, aby wszystkie komponenty były połączone kablami w celu prawidłowego funkcjonowania. Chociaż montaż monitoringu analogowego może wydawać się skomplikowany, ten typ monitoringu zapewnia niezachwiany obraz. Monitoring sieciowy wymaga stałego połączenia z internetem. Z drugiej strony monitoring sieciowy jest bardzo łatwy w instalacji. Wystarczy zmocować i aktywować kamerę. Do konfiguracji dostępna jest aplikacja, która prowadzi użytkownika przez wszystkie ustawienia. Instalacja kamer monitoringu w mniejszych budynkach może skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo. Kamery monitoringu mogą rejestrować nieprzewidziane zdarzenia na parkingu czy wokół wejść lub bramy. Kamery bezpieczeństwa dają niemal pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wokół. Montaż CCTV w firmie służy nie tylko względom bezpieczeństwa. Monitoring może być również wykorzystywany do monitorowania stanowisk pracy w biurach, a także całych linii produkcyjnych w dużych halach. Jeśli podczas pracy dojdzie do wypadku, monitoring daje dostęp do nagrań i umożliwia sprawdzenie całego zdarzenia krok po kroku. Monitoring minimalizuje również ryzyko niewłaściwego wykorzystania mienia firmy. Napady i akty wandalizmu również są rejestrowane przez kamery monitoringu, dostarczając ważnych informacji o sprawcach i wandalach.

Salon w Gdyni oferuje profesjonalny sprzęt do monitoringu, zestawy do monitoringu domu i biura oraz szereg akcesoriów do rozbudowy istniejących systemów bezpieczeństwa.

Filtry
Kategorie
Loading...