Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Morska 357,
81-002 Gdynia
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

ul. Morska 357,
81-002 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Pompa ciepła z montażem Gdynia. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła Gdynia. Profesjonalny montaż i serwis automatyki bramowej. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu automatyki bramowej dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w Gdyni to najlepszy salon, w którym kupisz świetnej jakości pompy ciepła do budynków mieszklanych oraz firmowych.

Pompy ciepła to bardzo korzystne rozwiązanie na rosnące niedrogie zapotrzebowanie ogrzewania budynku i ciepłej wody. To nowatorskie urządzenie cieszy się coraz większą popularnością. Jednocześnie jest ono przyjazne dla środowiska naturalnego i ekologiczne, gdyż nie wytwarza szkodliwych substancji. Ponadto zagwarantuje Ci spore oszczędności w domowym budżecie i niskie zużycie energii.

W Gdyni sklep Eltrox ma do zaoferowania pompy ciepła, które korzystają bazują na OZE. Te urządzenia nie produkują samodzielnie ciepła, a pobiera je z dostępnych zewnętrznych źródeł i dostarczają do instalacji grzewczej zamieszczonej wewnątrz nieruchomości. Reasumując, pompa ciepła pracuje głównie na naturalnych źródłach, a jedynie w niewielkim stopniu wspomaga się energią elektryczną. Pompy ciepła z systemem grzewczym możesz spotkać już w wielu miejscach, np. budynki firmowe, przedsiębiorstwa, domki jednorodzinne czy nawet osiedla mieszkaniowe. Popularność ta jest efektem znaczących korzyści dla jej użytkowników. Bardzo istotna stała się kwestia ochrony naturalnego środowiska, a urządzenie to nie emituje szkodliwych gazów.

Dodatkowo pompy ciepła używają niewiele energii elektrycznej jeśli porównay je z innymi urządzeniami podobnego typu. Dzięki temu użytkownik pompy jest w stanie sporo zaoszczędzić. Należy również wspomnieć, że urządzenie jest niezwykle intuicyjne obsłudze. Zapewnia wysoki komfort, gdyż nie ma konieczności czyszczenia sprzętu czy regularnego uzupełniania opału.

W salonie Eltrox w Gdyni dostępne są różnego rodzaju pomp ciepła, jednak łaczy je wspólna zaleta - bezpieczeństwo. Urządzenia te w porównaniu z innymi systemami, oferowane u nas nie stwarzają zagrożenia  zaczadzenia czy pożarowego. Pompy ciepła ogrzewają zarówno nieruchomość jak i ciepłą wodę użytkową.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Gdyni w celu zapoznania się z ofertą wysokiej klasy pomp ciepła do budynków mieszkalnych oraz przemysłowych.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...