Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Szczecińska 34,
25-345 Kielce
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Szczecińska 34,
25-345 Kielce

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Kielce Eltrox

Salon Eltrox w Kielcach to bardzo dobre miejsce, aby znaleźć specjalistyczny sprzęt do monitoringu, zestawy inteligentnego domu oraz szeroką gamę automatyki domowej i systemów alarmowych. Dla klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na samodzielną instalację sprzętu, dostępna jest usługa Komplex. Dzięki tej usłudze można w krótkim czasie uzyskać w pełni funkcjonalny system monitoringu.

Zestaw do monitoringu zawiera kamerę, rejestrator i kompletny zestaw akcesoriów budujących monitoring. Monitoring zazwyczaj dzieli się na monitoring sieciowy i monitoring analogowy. Monitoring analogowy wymaga połączenia kablowego. O ile monitoring sieciowy jest bardzo prosty w obsłudze (wystarczy zamocować i skonfigurować kamerę), o tyle monitoring analogowy jest na stałe połączony kablem i zapewnia stabilny obraz niezależnie od warunków atmosferycznych.

Monitoring firmy to nie tylko spokój ducha, ale także baza informacji o jakości pracy i czasie obecności pracowników. Monitoring to także praktyczne rozwiązanie w razie wypadku przy pracy. Dzięki obrazom z kamer monitoringu możliwe jest prześledzenie tego, co się wydarzyło. Minimalizuje to również ryzyko wandalizmu, wtargnięcia. W połączeniu z inteligentnym systemem alarmowym można zapobiec kradzieży. Monitoring pozwala także zmniejszyć ryzyko przywłaszczenia sobie mienia firmy przez pracowników.

Monitoring domu lub mieszkania może pomóc zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Jeśli opiekujesz się seniorem lub dzieckiem, małe kamery monitoringu mogą być umieszczone wewnątrz i na zewnątrz domu, aby mieć oko na mieszkańców przez cały czas. W przypadku potencjalnego zagrożenia specjalna aplikacja do monitoringu wyśle natychmiastowe powiadomienie na telefon komórkowy. Aby ułatwić życie sobie i innym domownikom, warto wdrożyć system monitoringu i uzupełnić go o akcesoria składające się na inteligentny dom. Dzięki monitoringowi budynku możesz wykryć podejrzane osoby kręcące się w pobliżu drzwi wejściowych podczas Twojej nieobecności.

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach w naszym salonie w Kielcach i doradzimy, jaki system monitoringu będzie najlepszy i które rozwiązanie zainstalować. Zapraszamy!

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92