Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Adama Asnyka 4,
75-003 Koszalin
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Adama Asnyka 4,
75-003 Koszalin

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Koszalin Eltrox

Eltrox to jedna z największych firm z branży monitoringu, smart home, fotowoltaiki czy systemów alarmowych. W naszym salonie w Koszalinie znajdziesz pojedyncze elementy do zestawu fotowoltaiki, kompletne sety fotowoltaiczne oraz akcesoria montażowe ułatwiające instalację zestawu fotowoltaicznego na dachu lub podwórku. Fotowoltaika to jedno w bezpieczniejszych rozwiązań pozyskiwania energii, pod warunkiem że cała instalacja zostanie prawidłowo zamontowana. Jeśli zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika, to jest to niezwykle proste.

Ogniwa fotowoltaiczne wyłapują ze środowiska energię słoneczną, która w panelach zamieniana jest w energię elektryczną. Inwerter, który jest dołączony do zestawu fotowoltaicznego, zamienia powstały prąd stały na zmienny, a ten następnie wędruje do budynku. Tak powstała energia rozdysponowywana jest do wszystkich urządzeń elektrycznych. Dużą zmianą stało się wykorzystywanie instalacji fotowoltaicznej do ogrzewania wody i nieruchomości. Panele fotowoltaiczne są wytrzymalsze i mogą zapewnić bezproblemową produkcję energii nawet przy sporym zachmurzeniu. Pamiętaj, że nadmiar wyprodukowanej energii przez zestaw fotowoltaiczny przechowywany będzie w akumulatorze. Możesz z niego korzystać w każdej chwili. Dzięki fotowoltaice jesteś całkowicie niezależny od komercyjnych dostawców prądu i ich awarii.

W naszym salonie w Koszalinie koniecznie zapytaj o usługę Komplex, dzięki której będziesz mieć zagwarantowany profesjonalny montaż instalacji fotowoltaiki, a najważniejsze okablowanie zostanie zabezpieczone w taki sposób, aby posłużyło przez wiele lat. Jest to bardzo istotne, ponieważ najwięcej problemów z instalacją sprawiają nieodpowiednio zabezpieczone przewody. W naszym showroomie znajdziesz zestawy fotowoltaiki dedykowane do niewielkich domów mieszkalnych, ale również dużych hal produkcyjnych. Wszystko zależy od dokładnego ustalenia potrzeb i dobrania odpowiedniego zestawu fotowoltaiki.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...