Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Wybickiego 42a,
31-302 Kraków
Adres
ul. Cechowa 6,
30-614 Kraków
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Wybickiego 42a,
31-302 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Dane teleadresowe

Adres

ul. Cechowa 6,
30-614 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Kraków Eltrox

Eltrox to jedna z największych firm w branży monitoringu, inteligentnego domu, energii słonecznej (fotowoltaiki) i systemów alarmowych. W naszych showroomach w Krakowie można dostać poszczególne elementy zestawów PV (fotowoltaicznych), kompletne zestawy fotowoltaiczne oraz akcesoria montażowe ułatwiające montaż zestawów PV na dachu lub w ogrodzie. Zestaw fotowoltaiczny jest jednym z bezpieczniejszych rozwiązań wytwarzania energii, jeśli cały system fotowoltaiczny zostanie prawidłowo zainstalowany.

Na instalację fotowoltaiczną składają się głównie panele fotowoltaiczne, inwerter, akumulator, okablowanie oraz elementy montażowe. Jeśli zastanawiasz się, jak działa energia słoneczna, to jest to bardzo proste. Ogniwa fotowoltaiczne znajdujące się w panelach wychwytują energię słoneczną z otoczenia i przekształcają ją w energię elektryczną w module. Falownik (dołączony do zestawu fotowoltaiki) podłączony do systemu fotowoltaicznego przekształca wygenerowany prąd stały w prąd zmienny, który jest wprowadzany do budynku. Wytworzona w ten sposób energia jest rozprowadzana do wszystkich urządzeń elektrycznych. Dużą zmianą było zastosowanie instalacji fotowoltaicznej do podgrzewania wody i ogrzewania obiektu. Moduły fotowoltaiczne są bardzo trwałe i mogą zagwarantować produkcję energii nawet przy dużym zachmurzeniu. Należy pamiętać, że nadwyżka energii wytworzonej przez system zasilania energią słoneczną jest magazynowana w dołączonym akumulatorze. Dzięki energii słonecznej możesz być całkowicie niezależny od komercyjnych dostawców energii i ich przerwach w dostawach prądu. Fotowoltaika, to rozwiązanie gwarantujące Ci stałe rachunki i stabilność energii.

Zapytaj w naszych salonach w Krakowie o nasze kompleksowe usługi, które zagwarantują prawidłowy montaż instalacji fotowoltaicznej przez fachowców i zabezpieczą najważniejsze kable, aby działały przez wiele lat. Jest to bardzo ważne, ponieważ większość problemów z instalacją wynika z nieprawidłowego zabezpieczenia okablowania łączącego instalację z resztą komponentów. W naszych showroomach znajdziesz zestawy fotowoltaiczne nie tylko do małych domów, ale także do dużych hal. Ważne jest, aby dokładnie ocenić swoje potrzeby i wybrać odpowiedni zestaw fotowoltaicznyDarmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...