Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Wybickiego 42a,
31-302 Kraków
Adres
ul. Cechowa 6,
30-614 Kraków
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Wybickiego 42a,
31-302 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Dane teleadresowe

Adres

ul. Cechowa 6,
30-614 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Kraków Eltrox

Eltrox to firma, która od wielu lat działa w branży monitoringu i zabezpieczeń budynków, osób i mienia. W salonach firmowych w Krakowie znaleźć można pełną ofertę na monitoring, systemy alarmowe, napędy do bram oraz szeroko pojętą automatykę domową i produkty smart home. Dostępne są również kompleksowe usługi montażu monitoringu i innych urządzeń zakupionych w naszych sklepach.

Obecnie na rynku monitoring można podzielić na analogowy i monitoring sieciowy. Instalacje monitoringu analogowego wymagają odpowiedniego sprzętu, a urządzenia łączone są ze sobą za pomocą kabli. Monitoring sieciowy natomiast jest łatwy w instalacji i intuicyjny w obsłudze. W niektórych zestawach kamery do monitoringu są typu plug-and-play. Oznacza to, że można z nich korzystać natychmiast po instalacji. Większość producentów monitoringu sieciowego oferuje specjalne aplikacje na urządzenia mobilne do zarządzania całym systemem monitoringu.

Monitoring domów jednorodzinnych, mieszkań i bloków pozwala rejestrować wszystko, co dzieje się w okolicy. Instalacja kamer monitoringu w kluczowych miejscach może pomóc uniknąć martwych punktów, ale warto wybrać kamery monitoringu z szerszym kątem widzenia. Łatwo jest również zainstalować kamery niewielkiego monitoringu w pomieszczeniach — wystarczy umieścić kamerę na najwyższej szafce. Posiadanie monitoringu CCTV w pokoju dziecięcym zapewni ci spokój ducha, gdy zostawiasz dziecko z innymi osobami. W podobnej sytuacji są osoby starsze, które potrzebują wsparcia. Zainstalowanie monitoringu i urządzeń inteligentnego domu w domach osób starszych umożliwi im bezpieczne poruszanie się, a monitoring wyśle informacje na Twój telefon w razie nieprzewidzianego wypadku.

W firmie monitoring jest bardzo przydatnym rozwiązaniem i to nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Monitoring dostarcza informacji o przyjściu i wyjściu pracowników czy klientów. Ponadto minimalizuje ryzyko kradzieży i daje wgląd w to, jak zarządzane jest miejsce pracy. W dużych przedsiębiorstwach monitoring w hali produkcyjnej to niezbędny element.

W naszych salonach w Krakowie zbadamy Twoje potrzeby, a następnie dobierzemy odpowiedni sprzęt. Poszczególne komponenty są również dostępne w celu rozszerzenia istniejącego systemu monitoringu.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92