Profesjonalny montaż, konfiguracja i
serwis monitoringu

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul.Kilińskiego 298,
93-160 Łódź
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w system monitoringu?

Eltrox to największy w Polsce dystrybutor monitoringu, systemów kamer przewodowych i bezprzewodowych oraz całego osprzętu uzupełniającego systemy monitoringu. Nasza wieloletnia działalność na terenie całego kraju i współpraca z licznymi specjalistami stała się gwarancją jakości naszych usług i towarów. Nasze sklepy firmowe zlokalizowane są w największych miastach. W 39 salonach czekać będzie na Ciebie profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dzięki niezawodnemu sprzętowi i odpowiedzialnemu montażowi. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Jak realizujemy prace montażowe?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu monitoringu

Dane teleadresowe

Adres

ul.Kilińskiego 298,
93-160 Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 18:00
Wtorek: 8:00 - 18:00
Środa: 8:00 - 18:00
Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring Łódź Eltrox

Eltrox w Łodzi to jedna z przodujących firm w branży nadzoru wizyjnego — monitoringu budynków i osób. Nasze produkty przeznaczone są niewielkich do domków, osiedli mieszkaniowych, ale także firm usługowych czy produkcyjnych. Niezależnie czy decydujemy się na monitoring do domu, czy też do firmy, ma on za zadanie przede wszystkim zwiększyć poziom naszego bezpieczeństwa. W naszych sklepach w Łodzi znajdziesz zarówno pojedyncze elementy monitoringu, jak i całe zestawy oraz dodatkowe akcesoria. Pozwolą Ci one samemu rozbudować system, który już posiadasz.

Monitoring w mieszkaniu, domku jednorodzinnym zarejestruje niepożądane zdarzenia na klatce schodowej, wokół posesji, na parkingu i wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się zainstalować monitoring.

Jeśli decydujesz się na monitoring analogowy, to pamiętaj, że elementy połączone będą ze sobą okablowaniem. Obraz w przypadku tego typu monitoringu jest bardzo stabilny dzięki stałemu łączu. Ponadto możesz rozbudować go do nawet kilkunastu kamer. Drugim rodzajem jest monitoring sieciowy, który do swojego funkcjonowania potrzebuje silnego sygnału WiFi. Poszczególnie urządzenia będą łączyć się ze sobą poprzez sieć. Sprawdzi się on dobrze w domu i niewielkich budynkach, gdzie sygnał internetu jest mocny. Niesie on za sobą jednak niewielkie ryzyko w postaci zerwania pracy monitoringu w przypadku braku internetu. Producenci, chcąc ułatwić nam zarządzanie monitoringiem i jego konfigurowanie przygotowali specjalne aplikacje przeznaczone do konkretnych zestawów kamer monitoringu. 

Wybierając monitoring na potrzeby domowe, warto postawić na monitoring składający się z dwóch do czterech kamer. Wszystko zależy jaki teren chcesz obserwować. Monitoring może nadzorować teren klatki schodowej, wyjść, parkingu, terenu wokół nieruchomości. Monitoring to niezwykle przydatny element w razie włamania czy zdewastowania elementów budynku. Zestaw monitoringu zamontowany na elewacji budynku pozwoli Ci nadzorować, co dzieje się na Twojej posesji, kiedy jesteś z dala od domu. To nie tylko bezpieczeństwo Twojego mienia, ale głównie troska o dzieci bawiące się na podwórku.

Dzięki monitoringowi masz podgląd czy nikt nie otwiera bramy wjazdowej bez Twojej wiedzy. Jeśli dopiero co przywitaliście nowego członka rodziny, to warto sięgnąć po niewielki monitoring w postaci kamery niani. Zawsze gdy będziesz z dala od domu, możesz sprawdzić na telefonie czy osoba, która została z dzieckiem, dobrze się nim opiekuje. Dobrym rozwiązaniem także system alarmowy, który możesz połączyć z monitoringiem. W ten sposób w przypadku włamania czy innych zdarzeń natychmiast otrzymasz informację na smartfon, a alarm automatycznie się włączy.

Jeśli planujesz zainstalować monitoring w miejscu pracy, to oprócz zwiększenia bezpieczeństwa zyskasz również informacje na temat pracowników i miejsc pracy. Będziesz mieć wgląd w godziny przyjścia i wyjścia z budynku przez osoby zatrudnione. Zminimalizujesz ryzyko kradzieży jak również możesz śledzić, w jakim kierunku gość porusza się po firmie.  

Czekamy w salonie Eltrox w Łodzi. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni dla Państwa zestaw do monitoringu.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...