Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul.Jamnicka 5a,
33-300 Nowy Sącz
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul.Jamnicka 5a,
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Nowy Sącz Eltrox

Eltrox to jedna z największych firm w Polsce specjalizująca się w monitoringu, systemach alarmowych, fotowoltaice i inteligentnym domu. W naszym salonie w Nowym Sączu znajdziesz kompletne zestawy fotowoltaiczne, pojedyncze elementy setów fotowoltaicznych oraz akcesoria instalacyjne.

Fotowoltaika składa się z paneli fotowoltaicznych, falowników, akumulatorów i elementów umożliwiających okablowanie całego zestawu. Ogniwa fotowoltaiczne zastosowano już kilkadziesiąt lat temu w panelach generujących energię w stacjach na orbicie okołoziemskiej. Z biegiem czasu panele fotowoltaiczne zaczęto wykonywać z mniejszych i tańszych materiałów, dzięki czemu dziś każdy z nas może sobie pozwolić  na zakup mniej lub bardziej rozbudowanego zestawu fotowoltaiki. Ogniwa fotowoltaiczne wychwytują dostępną energię słoneczną i przekształcają ją w energię elektryczną. Falownik przekształca prąd stały w zmienny i przesyła go do urządzeń elektrycznych w domu. Nadmiar energii zgromadzonej przez panele fotowoltaiczne przekazywana jest do dołączonego akumulatora. Dzięki fotowoltaice jesteś w stanie zapewnić sobie niezależny dostęp do energii na lata. Warto jednak zwrócić uwagę na montaż przewodów, ponieważ w fotowoltaice to właśnie niewłaściwe podłączenie kabli sprawia najwięcej kłopotów.

Panele fotowoltaiczne zapewniają nam niezależne źródło energii. Panele fotowoltaiczne dostarczają energię w przypadku przerwy w dostawie prądu. Na rynku dostępne są zestawy do zasilania energią słoneczną on-grid i off-grid. Instalacja fotowoltaiczna on-grid jest podłączona do publicznej sieci elektroenergetycznej, natomiast fotowoltaika typu off znajduje się poza publiczną siecią. Zapraszamy do naszego showroomu w Nowym Sączu, gdzie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami nasz zespół dobierze odpowiednią serię produktów fotowoltaicznych dla nieruchomości. U nas znajdą Państwo fotowoltaikę do domu i firmy.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...