Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
Aleja Gen. Sikorskiego 19/u17,
10-088 Olsztyn
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

Aleja Gen. Sikorskiego 19/u17,
10-088 Olsztyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Olsztyn Eltrox

Eltrox jest niekwestionowanym liderem na rynku systemów monitoringu i alarmowych, automatyki domowej oraz akcesoriów do inteligentnego domu. W naszym salonie w Olsztynie znajdziesz pojedyncze komponenty do monitoringu, kompletne zestawy i akcesoria do rozbudowy systemu monitoringu, który już posiadasz w swoim domu lub firmie. Obecnie monitoring wideo dzieli się na analogowy i IP; monitoring IP (zwany również sieciowym monitoringiem wideo) wymaga stabilnego sygnału internetowego do prawidłowego działania. Monitoring analogowy wymaga podłączenia każdego komponentu za pomocą okablowania. Monitoring sieciowy sprawdza się w małych biurach, domach i mieszkaniach, natomiast monitoring analogowy jest odpowiedni dla dużych firm, zakładów produkcyjnych oraz w przypadku rozbudowy systemu do kilkudziesięciu kamer.

Monitoring w domu pozwala śledzić dzieci pozostawione z opiekunkami lub osoby starsze , które znajdują się pod opieką. Monitoring wokół budynku rejestruje wszystko, co dzieje się wokół wejścia, na parkingu i w ogrodzie. Kamery monitoringu to idealne rozwiązanie, jeśli planujesz być poza domem przez dłuższy czas — połączenie monitoringu i systemu alarmowego minimalizuje również ryzyko włamania i kradzieży. Monitoring zainstalowany w firmie może być bogatym źródłem informacji, a także podnosić świadomość w zakresie bezpieczeństwa. Kamery monitoringu rejestrują czas wejścia i wyjścia pracowników i gości. Monitoring zapewnia przegląd sposobu zarządzania miejscem pracy. Warto również rozważyć instalację kamer monitoringu w obszarach produkcyjnych, aby zapobiec wypadkom przy pracy. Monitoring minimalizuje również ryzyko defraudacji towarów przez pracowników — połączenie monitoringu i inteligentnych systemów alarmowych może znacznie obniżyć koszty.

W salonie w Olsztynie nasi eksperci najpierw wysłuchają Twoich potrzeb i wybiorą najbardziej efektywne rozwiązanie do monitoringu. Jeśli chcesz tylko rozszerzyć istniejący system monitoringu, wszystkie potrzebne akcesoria do monitorowania są dostępne w salonie.

Filtry
Kategorie
Loading...