Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Ozimska 184,
45-310 Opole
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Ozimska 184,
45-310 Opole

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Opole Eltrox

Eltrox to jeden z liderów na rynku fotowoltaiki, monitoringu, smart home, systemów alarmowych. Fotowoltaika to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, ponieważ produkcja energii nie generuje żadnych zanieczyszczeń dla środowiska. 

Fotowoltaika składa się z ogniw fotowoltaicznych skupionych w panelu fotowoltaicznym, następnie mamy inwerter, baterie, okablowanie oraz akcesoria do montażu całej instalacji. W naszym salonie w Opolu znajdziecie wszystkie niezbędne elementy do wyposażenia się w kompletną instalację fotowoltaiczną. Dostępne są pojedyncze panele fotowoltaiczne, całe sety oraz dodatki, które pozwolą rozbudować Ci obecnie posiadany system fotowoltaiki. 

Fotowoltaika była używana już kilka dekad temu, ale dzięki zmniejszeniu poszczególnych elementów fotowoltaiki dzisiaj każdy z nas może pozwolić sobie na zakup instalacji fotowoltaiki zarówno do firmy, jak i domu mieszkalnego. 

Proces produkcji energii jest niezwykle prosty. Ogniwa fotowoltaiczne, z których składają się moduły fotowoltaiczne łapie energię pochodzącą od słońca i przetwarza ją na energię elektryczną. Następnie inwerter przerabia powstały prąd stały na zmienny. Ten przesyłany jest do nieruchomości i wszystkich urządzeń elektrycznych kompatybilnych z fotowoltaiką.

Oprócz hybrydowych instalacji dostępne są zestawy fotowoltaiczne typu on i off grid. Fotowoltaika on grid podłączona jest do publicznej sieci energetycznej, a zestaw fotowoltaiczny off grid analogicznie nie. 

Fotowoltaika to rozwiązanie, które zapewni energię w mieszkaniu, całym osiedlu mieszkalnym, firmie czy nawet hali produkcyjnej. W showroomie w Opolu nasz zespół po zbadaniu Państwa zapotrzebowania na energię dobierze skrojony na miarę konkretny zestaw fotowoltaiczny. Jeśli chcesz wymienić konkretne elementy fotowoltaiki, to również będziesz mieć taką możliwość, niezależnie czy będą to moduły fotowoltaiczne, czy baterie.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...