Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Ozimska 184,
45-310 Opole
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Ozimska 184,
45-310 Opole

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Opole Eltrox

Eltrox to lider na rynku systemów monitoringu i alarmowych, automatyki domowej oraz akcesoriów do inteligentnego domu. W opolskim salonie można znaleźć pojedyncze komponenty do monitoringu, kompletne zestawy monitoringu oraz akcesoria do rozbudowy systemu nadzoru znajdującego się już w domu lub miejscu pracy. Obecnie monitoring wideo dzieli się na analogowy i IP; monitoring IP (zwany również sieciowym monitoringiem) wymaga on stabilnego sygnału internetowego do prawidłowego działania. Monitoring analogowy wymaga połączenia kablowego pomiędzy poszczególnymi komponentami. Sieciowy monitoring wideo jest skuteczny w domach, mieszkaniach i biurach podczas gdy monitoring analogowy jest odpowiedni dla dużych firm, fabryk i gdy systemy są rozbudowywane do kilkudziesięciu kamer.

Monitoring domu może śledzić dzieci pozostawione z innymi osobami lub seniorów będących naszą pod opieką. Monitoring wokół budynków rejestruje wszystko, co dzieje się przy wejściach, na parkingach i w ogrodach. Kamery monitoringu są idealne, jeśli planujesz być poza domem przez dłuższy czas. Połączenie kamer monitoringu z systemem alarmowym minimalizuje również ryzyko włamań czy kradzieży. Montaż monitoringu w firmie nie tylko zwiększa świadomość bezpieczeństwa, ale także stanowi bogate źródło informacji. Kamery monitoringu rejestrują czas wejścia i wyjścia pracowników i gości. Monitoring może także zapewnić przegląd sposobu zarządzania miejscem pracy. Warto również rozważyć instalację kamer monitoringu w obszarach produkcyjnych, aby móc prześledzić przebieg ewentualnego wypadku. Monitoring minimalizuje również ryzyko defraudacji towarów przez pracowników. Połączenie monitoringu z inteligentnymi systemami alarmowymi może znacznie obniżyć koszty w razie potencjalnej kradzieży.

W salonie w Opolu nasi eksperci najpierw omówią Twoje potrzeby i wybiorą najbardziej efektywne rozwiązanie w zakresie monitoringu. Jeśli chcesz rozszerzyć istniejący system monitoringu, wszystkie niezbędne akcesoria do kamer, rejestratorów czy innych elementów są dostępne w salonie.

Filtry
Kategorie
Loading...