Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Stablewskiego 31/3,
60-223 Poznań
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Stablewskiego 31/3,
60-223 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Poznań Eltrox

Firma Eltrox to zdecydowany lider na rynku polskim w branży monitoringu, smart home, systemów alarmowych oraz fotowoltaiki. Oprócz tego aktywnie działa w automatyce domowej i oferuje profesjonalny montaż w przystępnych cenach. Fotowoltaika pierwszy raz została zastosowana już ponad 50 lat temu. To wtedy ogniwa fotowoltaiczne umieszczone w ogromnych panelach fotowoltaicznych produkowały energię dla pierwszych ludzi na orbicie. Dzięki pomniejszeniu elementów i użyciu bardziej dostępnych, a przy tym tańszych materiałów, dzisiaj każdy z nas może pozwolić sobie na instalację fotowoltaiczną w domku jednorodzinnym, czy z przeznaczeniem do firmy.

Zjawisko fotowoltaiczne polega na wytwarzaniu się ładunków elektrycznych pod wpływem promieni słonecznych. Oznacza to, że ogniwa fotowoltaiczne przekształcają energię słońca na elektryczną. Następnie inwerter dołączony do fotowoltaiki zmienia powstały prąd stały na zmienny i wysyła do nieruchomości, do której podpięta jest cała instalacja. Fotowoltaika może zasilić każdy sprzęt elektryczny w domu czy biurze. Nadmiar powstałej energii przechowywany jest w magazynie energii. Fotowoltaika może także dostarczać energii do ogrzewania wody i budynku. Panele fotowoltaiczne sprawdzają się o wiele lepiej niż moduły solarne używane do tej pory.

Ogniwa fotowoltaiczne w panelach są o wiele wytrzymalsze niż ich poprzednicy. Instalacje fotowoltaiczne to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, ponieważ wykorzystuje dostępną energię ze słońca, a przy tym nie produkuje spalin i innych zanieczyszczeń. Fotowoltaikę możemy podzielić na on grid (podłączona do publicznej sieci) oraz off grid (niezależną od lokalnych sieci energetycznych), a także instalację hybrydową. 

W naszym salonie w Poznaniu znajdziesz wszelkie niezbędne elementy do zestawu fotowoltaicznego, pojedyncze panele oraz wszystkie akcesoria potrzebne do montażu poszczególnych urządzeń instalacji fotowoltaicznej.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...