Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Stablewskiego 31/3,
60-223 Poznań
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Stablewskiego 31/3,
60-223 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Poznań Eltrox

Eltrox to jedna z wiodących firm w branży zabezpieczeń, systemów alarmowych, automatyki domowej, monitoringu i urządzeń inteligentnego domu. Szeroką gamę urządzeń do monitoringu można zobaczyć w showroomie w Poznaniu. W salonie w Poznaniu można zapoznać się z szeroką ofertą urządzeń m.in. do monitoringu. Działa tu również serwis Komplex, który zajmuje się montażem zabezpieczeń, monitoringu oraz innego sprzętu zakupionego w sklepie. Monitoring można podzielić na dwa główne typy: monitoring analogowy oraz monitoring IP lub sieciowy (znany również jako monitoring WiFi). Aby monitoring analogowy działał prawidłowo, wymagane jest podłączenie wszystkich komponentów. Chociaż konfiguracja monitoringu analogowego może wydawać się trudna, ten typ monitoringu zapewnia niezachwiany obraz. Do monitoringu sieci wymagane jest stałe łącze internetowe. Z drugiej strony monitoring sieciowy jest bardzo łatwy w konfiguracji. Zainstaluj i aktywuj kamerę, ot tak po prostu. Do konfiguracji służy aplikacja, która prowadzi użytkownika przez wszystkie ustawienia. Instalowanie kamer monitoringu w mniejszych budynkach może skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo. Kamery monitoringu mogą rejestrować nieoczekiwane zdarzenia na parkingu lub w pobliżu wejść, lub bram. Kamery monitoringu dają niemal pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wokół Ciebie. Instalacja monitoringu w Twojej firmie to nie tylko względy bezpieczeństwa. Monitoringiem można również nadzorować stanowiska pracy w biurach oraz całe linie produkcyjne w dużych halach. Jeżeli podczas pracy zdarzy się wypadek, monitoring umożliwia dostęp do nagrań i umożliwia stopniową kontrolę całego zdarzenia. Monitoring minimalizuje także ryzyko niewłaściwego wykorzystania majątku firmy. Kamery monitorujące rejestrują także ataki i akty wandalizmu, które dostarczają ważnych informacji o przestępcach i wandali. Poznański sklep oferuje profesjonalny sprzęt do monitoringu, narzędzia bezpieczeństwa w domu i biurze oraz wybór akcesoriów pozwalających na rozbudowę istniejących systemów monitoringu.

Filtry
Kategorie
Loading...