Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Wałowa 17,
26-610 Radom
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Wałowa 17,
26-610 Radom

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Radom Eltrox

Eltrox jest zdecydowanym liderem na polskim rynku w dziedzinie systemów telewizji przemysłowej, inteligentnych domów, systemów alarmowych i systemów fotowoltaicznych. Jest również aktywny w automatyce domowej i oferuje profesjonalną instalację urządzeń w przystępnej cenie. Systemy fotowoltaiczne zostały po raz pierwszy użyte ponad pięć dekad temu. Ogniwa słoneczne, które w tym czasie znajdowały się w gigantycznych panelach fotowoltaicznych, wytwarzały energię dla pierwszych ludzi na orbicie. Ze względu na malejącą liczbę ogniw i zastosowanie bardziej dostępnych materiałów, każdy z nas może dziś zakupić sprzęt solarny do domu jednorodzinnego lub firmy. Zjawisko fotowoltaiczne to powstawanie ładunku pod wpływem światła słonecznego. Oznacza to, że ogniwa słoneczne w panelach fotowoltaicznych przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Z kolei falownik przekształca otrzymany prąd stały w prąd zmienny i wysyła go do obiektu, do którego podłączona jest cała instalacja.

Energia powstała dzięki fotowoltaice może zasilać każde urządzenie elektryczne w domu lub biurze. Nadwyżka uzyskanej energii jest przechowywana w magazynie energii. Energia słoneczna może również podgrzewać wodę i zapewnić ogrzewanie budynków. Panele fotowoltaiczne są znacznie lepsze niż dotychczas używane moduły solarne. Ogniwa fotowoltaiczne w panelach są znacznie mocniejsze niż ich poprzednicy. Elektrownie fotowoltaiczne są rozwiązaniem bardzo przyjaznym dla środowiska, ponieważ wykorzystują dostępną energię słoneczną, ale przede wszystkim nie emitują zanieczyszczeń. Instalacje fotowoltaiczne można podzielić na ON (podłączoną do publicznej sieci) i OFF GRID (niepodłączoną do sieci energetycznej). W zależności od potrzeb możesz znaleźć u nas również hybrydowe instalacje fotowoltaiczne. 

W naszym showroomie w Radomiu dostępne są wszystkie niezbędne elementy do zestawów fotowoltaicznych oraz akcesoria niezbędne do montażu urządzeń fotowoltaicznych. Możesz zdecydować się na montaż fotowoltaiki na dachu, choć istnieje możliwość ustawienia zestawu w ogrodzie. W zależności od Twoich potrzeb dostępne są u nas zestawy fotowoltaiczne do domu, ale i hali produkcyjnej.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...