Profesjonalny montaż, konfiguracja i
serwis monitoringu

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Wałowa 17,
26-610 Radom
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w system monitoringu?

Eltrox to największy w Polsce dystrybutor monitoringu, systemów kamer przewodowych i bezprzewodowych oraz całego osprzętu uzupełniającego systemy monitoringu. Nasza wieloletnia działalność na terenie całego kraju i współpraca z licznymi specjalistami stała się gwarancją jakości naszych usług i towarów. Nasze sklepy firmowe zlokalizowane są w największych miastach. W 39 salonach czekać będzie na Ciebie profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dzięki niezawodnemu sprzętowi i odpowiedzialnemu montażowi. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Jak realizujemy prace montażowe?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu monitoringu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Wałowa 17,
26-610 Radom

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring Radom Eltrox

Firma Eltrox to jeden z liderów branży monitoringu w Polsce.

W salonie w Radomiu znajdziecie szeroką ofertę pojedynczych urządzeń, kompletne zestawy do monitoringu, a także elementy, które usprawnią pracę kamer IP i całego osprzętu.

Monitoring w przedsiębiorstwie pozwoli zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Będziesz mieć również podgląd w to, co dzieje się na terenie firmy. Kamery do monitoringu zapiszą godziny stawienia się do pracy i wyjścia pracownika. Ograniczysz także ryzyko zawłaszczenia sobie przez pracownika sprzętu czy produktów w firmie. Monitoring zamontowany na zewnątrz zarejestruje akty wandalizmu czy też próby włamania. Kamery monitoringu w przestrzeni produkcyjnej pozwolą nagrać ewentualny przebieg wypadku podczas pracy. Odpowiednio dopasowany monitoring zaoszczędzi Ci niepotrzebnych kosztów.

Monitoring przeznaczony do mieszkania lub domu, to obecnie podstawa bezpieczeństwa. Dzięki wielofunkcyjności monitoringu możesz połączyć go z systemem alarmowym, który w razie zdarzenia od razu otrzymasz powiadomienie na telefon. Bezpieczeństwo najmłodszych domowników podniesie nieduża kamera monitoringu umieszczona w pokoju dziecka. Będziesz mieć podgląd co dzieje się z maluszkiem kiedy Ty jesteś poza domem. Podobne rozwiązanie monitoringu sprawdzi się w przypadku seniorów, których mamy pod opieką. Możemy podejrzeć, co dzieje się z dziadkiem kiedy nie odbiera telefonu.

Kamery monitoringu zamontowane na zewnątrz pozwolą mieć na oku podwórko, wejście, klatkę schodową i wszystko to, co chcesz. Monitoring zewnętrzny to zabezpieczenie bawiących się maluchów, ale także i samochodu. Dzięki różnym modelom, kolorom oraz kształtom bez problemu dopasujesz monitoring do elewacji. Możesz zamontować kamery monitoringu, że będą one praktycznie niewidoczne.

Monitoring na przodzie posesji zaalarmuje Cię w dedykowanej aplikacji, jeśli brama wjazdowa czy też furtka bez Twojej wiedzy zostanie otwarta. 

Ogólnie monitoring możemy podzielić na monitoring sieciowy oraz monitoring analogowy. 

Pierwszy rodzaj sprawdzi się w mieszkaniach, niewielkich budynkach czy tam, gdzie sygnał WiFi jest w dość stabilny. Do tego rodzaju monitoringu potrzebujesz bowiem internetu, aby urządzenia mogły się ze sobą łączyć. Również ich montaż jest dość prosty. Ustawienie i zarządzanie ułatwi Ci dedykowana aplikacja.

Poszczególnie urządzenia w monitoringu analogowym musimy połączyć za pomocą okablowania. Jednak ogromnym plusem jest stabilny obraz dzięki połączeniu właśnie przez kabel. 

Zapraszamy do naszego salonu w Radomiu, gdzie nasz zespół pomoże wybrać zestaw monitoringu najbardziej dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...