Profesjonalny montaż i serwis bezprzewodowych,
systemów alarmowych do domu i firmy

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów bezprzewodowych alarmów dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
Al. Niepodległości 1,
35-303 Rzeszów
system-alarmowy

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty, wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox jest w stanie zagwarantować

  • rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

  • bezpłatną wizję lokalną

  • wsparcie techniczne

  • montaż i konfigurację systemu

  • odpowiedzialność za wykonaną usługę

  • certyfikowanych instalatorów

  • indywidualnego opiekuna

  • najwyższej jakości sprzęt najlepszych marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polsce!
37

Systemy alarmowe domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane systemy alarmowe do domu z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów alarmowych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpiecznie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę na system alarmowy

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu alarmowego

Dane teleadresowe

Adres

Al. Niepodległości 1,
35-303 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą systemów alarmowych do mieszkania, domu i firmy.

Bezprzewodowe systemy alarmowe do domu Rzeszów. Profesjonalny montaż i serwis bezprzewodowych systemów alarmowych do domu i firmy. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów bezprzewodowych alarmów dla klientów indywidualnych oraz firm

Bezprzewodowe systemy alarmowe Rzeszów. Profesjonalny montaż i serwis bezprzewodowych systemów alarmowych Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu automatyki bramowej dla klientów indywidualnych oraz firm.

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.

Systemy alarmowe od Eltrox

Eltrox jest liderem na rynku inteligentnych systemów alarmowych, monitoringu, bram automatycznych i akcesoriów. W naszym salonie w Rzeszowie można znaleźć wszystkie elementy systemu alarmowego, gotowe urządzenia alarmowe oraz akcesoria, które pozwalają na rozbudowę istniejącego systemu alarmowego. Systemy alarmowe zwiększają nasze bezpieczeństwo i komfort. Chociaż kamery monitorujące są bardzo dobrym rozwiązaniem, dom z systemem alarmowym zapewnia niemal 100% bezpieczeństwa. System kamer wykrywa podejrzane osoby, a system alarmowy skutecznie ostrzega o możliwej kradzieży. Liczne kamery i systemy alarmowe z pewnością odstraszą przyszłych złodziei. Obecnie na rynku dostępne są analogowe systemy alarmowe, które do prawidłowego działania wymagają połączenia przewodowego. Istnieją również bezprzewodowe systemy alarmowe, które do działania wymagają sygnału internetowego.

W naszym salonie znajdziesz fotokomórki, panele alarmowe i inne komponenty, które pomogą Ci stworzyć lub zmodernizować posiadany system alarmowy. Szeroka oferta urządzeń dla właścicieli domów i firm. Systemy alarmowe Eltrox charakteryzują się eleganckim wykonaniem i niezawodnym działaniem. Istnieje także możliwość podłączenia systemu alarmowego do automatyki bramowej. Dzięki temu ustawieniu będziesz natychmiast powiadamiany o wszelkich odstępstwach od normy. Systemy alarmowe to świetny pomysł, szczególnie w przypadku inteligentnych domów. System inteligentnego domu może sterować urządzeniami nie tylko w danym pomieszczeniu, ale w całym budynku, dzięki czemu system skutecznie chroni Twoje mienie.

Salon Eltrox w Rzeszowie oferuje szeroką gamę systemów alarmowych i akcesoriów stanowiących uzupełnienie istniejących systemów.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...