Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
Al. Niepodległości 1,
35-303 Rzeszów
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

Al. Niepodległości 1,
35-303 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Rzeszów Eltrox

Firma Eltrox oprócz profesjonalnych zestawów monitoringu i alarmów coraz prężniej działa w systemach energii odnawialnej, takich jak fotowoltaika. W naszym showroomie w Rzeszowie znajdziesz szeroką ofertę urządzeń dedykowanych fotowoltaice oraz wszelkie akcesoria, które ułatwią bezpieczny montaż. Fotowoltaika to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań pod kątem produkcji energii. Zjawisko fotowoltaiczne polega na produkowaniu ładunków elektrycznych pod wpływem promieni słonecznych. Ogniwa fotowoltaiczne to minimalistyczne elektrownie, na które składa się cały panel. Dostępne są u nas panele fotowoltaiczne o różnej mocy, w zależności od przeznaczenia. Prąd stały utworzony w panelach transportowany jest do falownika, gdzie następnie jest on przetwarzany na zmienny. Tak powstała energia przekazywana jest do budynku połączonego z fotowoltaiką. Wszystkie urządzenia zasilane elektrycznością mogą pracować 24 godziny bez przerwy. Nie musisz obawiać się przerw w zasilaniu, ponieważ nadmiar energii zostaje skumulowany w magazynie energii dołączonym do zestawu fotowoltaicznego. Na rynku dostępne są obecnie instalacje fotowoltaiczne on i off grid. Różnią się tym, że pierwszy rodzaj instalacji połączony jest z publiczną siecią, a drugi jest od niej całkowicie niezależny. Możesz także zdecydować się na hybrydowy rodzaj fotowoltaiki. Fotowoltaika może być stosowana do produkcji energii wykorzystywanej w domu, ale również jako zasilanie stacji ładowania samochodów elektrycznych, latarni i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest prąd elektryczny. W naszym sklepie w Rzeszowie dostępne są pojedyncze elementy fotowoltaiki takie jak panele, inwertery czy baterie. Znajdziesz również kompletne sety instalacji fotowoltaicznej, a także elementy montażowe. Jeśli posiadasz większą działkę, to panele fotowoltaiczne możesz także zainstalować w ogrodzie zamiast na dachu. Wystarczy wybrać odpowiedni kąt.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...