Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Chopina 26,
41-300 Sosnowiec
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Chopina 26,
41-300 Sosnowiec

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Sosnowiec Eltrox

Oprócz profesjonalnych zestawów monitorujących i alarmowych Eltrox coraz częściej pracuje nad systemami energii odnawialnej, takimi jak fotowoltaika. W naszym salonie w Sosnowcu znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do instalacji fotowoltaicznych oraz akcesoriów ułatwiających bezpieczny montaż.

Energia słoneczna, którą wykorzystuje fotowoltaika, jest jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań do produkcji energii. Zjawisko fotowoltaiczne to powstawanie ładunków elektrycznych pod wpływem światła słonecznego. Ogniwa fotowoltaiczne to maleńkie elektrownie, które składają się na całe paneli. W zależności od przeznaczenia dostępne mamy panele fotowoltaiczne o różnych rozmiarach i mocy. Prąd stały generowany w panelu fotowoltaicznym jest dostarczany do falownika, gdzie jest konwertowany na p. zmienny. W ten sposób uzyskana energia jest przekazywana do budynku podłączonego do systemu energii słonecznej. Dzięki temu urządzenia elektryczne mogą pracować całą dobę bez przerwy.

Nie musisz obawiać się też braku prądu, ponieważ nadmiar energii gromadzi się w magazynach energii podłączonych do instalacji fotowoltaicznej. Obecnie na rynku dostępne są zarówno sieciowe, jak i autonomiczne instalacje fotowoltaiczne ON i OFF GRID. Pierwszy typ instalacji musi być podłączony do sieci publicznej, zaś drugi jest całkowicie niezależny. Mogą Państwo również wybrać hybrydowe instalacje fotowoltaiczne.

Fotowoltaika nie tylko wytwarza energię używaną w domach mieszkalnych. Zasilana są także stacje, gdzie ładowane są pojazdy elektryczne, sieci latarni czy inne urządzenia wykorzystujące elektrykę. Poszczególne elementy fotowoltaiki takie jak panele, inwertery czy magazyny energii są dostępne w naszym sklepie w Sosnowcu. Oprócz sprzętu montażowego można również znaleźć kompletny zestaw instalacji fotowoltaicznej. Jeśli masz większy ogród, możesz zainstalować panele słoneczne właśnie tam, a nie na dachu. Wystarczy ustawić instalację fotowoltaiczną pod odpowiednim kątem.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...