Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Chopina 26,
41-300 Sosnowiec
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Chopina 26,
41-300 Sosnowiec

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Sosnowiec Eltrox

Eltrox to jedna z głównych firm na polskim rynku w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej czy elementów smart home. W salonie w Sosnowcu znajdziesz szeroką ofertę urządzeń do monitoringu takich jak kamery, zestawy do monitoringu czy akcesoria i okablowanie.

Monitoring dedykowany do domu to świetne rozwiązanie jeśli posiadasz małe dziecko czy starszą osobę pod opieką. Monitoring zainstalowany w domu pozwoli Ci nadzorować, jak niania opiekuje się maluszkiem. Jeśli senior nie odbiera telefonu, to dzięki aplikacji monitoringu możesz podejrzeć, co się dzieje. Monitoring na zewnątrz zapisze obraz z podwórka, frontu domu czy bramy wjazdowej. Będziesz mieć podgląd czy samochód jest na swoim miejscu oraz, czy dzieci podczas zabawy są bezpieczne. Możesz znaleźć różne modele i kolory kamer monitoringu, dzięki czemu bez problemu dopasujesz urządzenie do elewacji.

Monitoring w biurze czy przedsiębiorstwie zapewni Ci sporo informacji. Dzięki kamerom monitoringu uzyskasz informację na temat godzin pojawienia się i wyjść pracownika, osób trzecich czy tego, jak obsługiwane są stanowiska pracy. Monitoring w przestrzeni produkcyjnej to nie tylko bezpieczeństwo, ale także możliwość zapisu w razie wystąpienia wypadku przy pracy. Monitoring to także zminimalizowanie ryzyka przywłaszczenia mienia firmy przez pracowników. System alarmowy w połączeniu z monitoringiem, to skuteczny odstraszacz na wandali czy potencjalnym włamywaczy. Kamery monitoringu zapiszą twarz i ewentualnie tablicę rejestracyjną.

Dostępny na rynku monitoring obecnie dzielimy na dwa typy: monitoring analogowy oraz monitoring IP (inaczej monitoring sieciowy). Elementy monitoringu analogowego do prawidłowego funkcjonowania muszą być połączone specjalnym okablowaniem. W przypadku monitoringu IP, do jego działania niezbędna jest stabilna sieć WiFi. Dlatego też ten rodzaj monitoringu sprawdzi się bardzo dobrze w mieszkaniu, domku jednorodzinnym czy biurze. Monitoring analogowy to dobra opcja dla większego przedsiębiorstwa, szczególnie jeśli planujesz system, na który składa się nawet kilkanaście kamer. 

Filtry
Kategorie
Loading...