Profesjonalny montaż, konfiguracja i
serwis monitoringu

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 22,
70-203 Szczecin
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w system monitoringu?

Eltrox to największy w Polsce dystrybutor monitoringu, systemów kamer przewodowych i bezprzewodowych oraz całego osprzętu uzupełniającego systemy monitoringu. Nasza wieloletnia działalność na terenie całego kraju i współpraca z licznymi specjalistami stała się gwarancją jakości naszych usług i towarów. Nasze sklepy firmowe zlokalizowane są w największych miastach. W 39 salonach czekać będzie na Ciebie profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa dzięki niezawodnemu sprzętowi i odpowiedzialnemu montażowi. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Jak realizujemy prace montażowe?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego
37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu monitoringu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 22,
70-203 Szczecin

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring Szczecin Eltrox

Eltrox to jedna z najdłużej działających firm na polskim rynku i lider w branży monitoringu. Nasz showroom w Szczecinie oferuje szeroką gamę pojedynczych elementów monitoringu, kompletnych pakietów monitoringu oraz akcesoriów niezbędnych do obsługi kamer IP, rejestratorów i akcesoriów.

Monitoring korporacyjny nie tylko zwiększa Twoje poczucie bezpieczeństwa, ale także pozwala głębiej zrozumieć, co dzieje się w miejscach, do których nie możesz dotrzeć. Kamery monitoringu rejestrują godziny przyjazdu i wyjazdu. Minimalizujesz także ryzyko kradzieży w Twojej firmy. Zewnętrzny system monitoringu rejestruje wszelkie przypadki wandalizmu lub próby włamań na terenie firmy. Monitoring hali produkcyjnej pozwala na sprawdzenie nagrań w razie wypadku przy pracy. Odpowiednio dobrany sprzęt do monitoringu pomoże Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów w przypadku zagrożenia Twojej firmy.

Dziś monitoring specjalnie dla mieszkania czy domu jednorodzinnego jest kluczowy. Możesz na przykład zwiększyć bezpieczeństwo członków swojej rodziny, instalując małe kamery monitoringu w pokojach dziecięcych. Wiesz dokładnie, co robi Twoje dziecko, gdy Ty pracujesz, a ono zostaje pod opieką innych osób. Podobna sytuacja dotyczy seniorów. Mały monitoring pomoże chronić dziadka i babcię, gdy nie będzie cię w pobliżu. Zestawy monitoringu zainstalowane na zewnątrz pozwalają zobaczyć podwórko, parking, schody, wejścia i wszystko, co chcesz zobaczyć.

Kamery monitoringu na podwórku zapewnią bezpieczeństwo Twoim dzieciom lub bawiącym się tam samochodom. Warto zapoznać się z dostępnymi w naszej ofercie kamerami monitoringu, gdyż możesz wybrać kształt, kolor czy rozmiar urządzenia tak, aby dopasować je do wyglądu swojej posesji. Jeśli brama lub drzwi zostaną otwarte bez Twojej wiedzy, monitoring przed wejściem powiadomi Cię za pomocą specjalnej aplikacji.

Urządzenia monitoringu dzielą się głównie na monitoring analogowy i monitoring sieci. Ten ostatni nadaje się do małych budynków mieszkalnych, biur i wszędzie tam, gdzie jest stabilny sygnał WiFi, ponieważ poszczególne urządzenia monitorujące są połączone ze sobą za pomocą sygnału internetowego. Pod względem montażu jest on niezwykle prosty, a konfiguracji i zarządzania można dokonać za pomocą dedykowanej aplikacji producenta. Elementy monitoringu analogowego należy połączyć zaś przewodami. W tym przypadku obraz jest stabilniejszy dzięki stałemu połączeniu przewodowemu.

Zapraszamy do naszego salonu Eltrox w Szczecinie. Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt w zależności od lokalizacji Twojej działalności. Większym przedsiębiorstwom polecamy monitoring analogowy, który może składać się nawet z kilkunastu kamer. Znajdziesz tu również osobne kamery i akcesoria do monitoringu, umożliwiające rozbudowę istniejącego monitoringu.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...