Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Przemysłowa 10,
33-100 Tarnów
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Przemysłowa 10,
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Tarnów Eltrox

Eltrox jest jedną z większych sieci sklepów, gdzie znajdziesz profesjonalny monitoring, systemy alarmowe, akcesoria smart home oraz fotowoltaikę. Fotowoltaika pierwszy raz została użyta już kilka dekad temu, gdzie ogniwa fotowoltaiczne były odpowiedzialne za produkcję energii na stacji okołoziemskiej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i pomniejszeniu elementów dzisiaj jesteśmy w stanie pozwolić sobie na zakup fotowoltaiki do domu czy biura. Produkcja fotowoltaiki opiera się na dość prostym mechanizmie. Wspomniane wcześniej ogniwa fotowoltaiczne wychwytują energię słoneczną i przekształca ją w energię elektryczną. Z modułu fotowoltaicznego energia przesyłana jest do inwertera, który zmienia prąd stały na zmienny. Następnie z falownika energia trafia do instalacji w budynku, do którego połączona jest fotowoltaika.

Nie musisz obawiać się o przerwy w dostawie prądu, ponieważ nadmiar energii przechowywany jest w magazynie energii dołączonym do zestawu fotowoltaiki. Na cały zestaw fotowoltaiki składają się panele fotowoltaiczne, akumulatory, inwertery, okablowanie oraz okablowanie z elementami montażowymi. Fotowoltaikę możemy podzielić na on grid (fotowoltaika podłączona do publicznej sieci energetycznej) i off grid (fotowoltaika niezależna od sieci publicznej). Dostępna jest również na rynku fotowoltaika hybrydowa, wszystko zależy od Twoich potrzeb i przeznaczenia instalacji.

W naszym salonie w Tarnowie znajdziesz pojedyncze elementy instalacji fotowoltaicznej. To dobrze rozwiązanie w przypadku wymiany zużytej części lub chęci rozbudowania posiadanego zestawu. Dostępne są także kompletne zestawy fotowoltaiczne, które możesz zamontować dla domu, ale i hali produkcyjnej. Decydując się na zestaw fotowoltaiczny, wybierz sprawdzonego instalatora, który dopilnuje wszystkich szczegółów. Najwięcej awarii w fotowoltaice wynika właśnie z niewłaściwego montażu przewodów.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...