Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Szosa Chełmińska 135,
87-100 Toruń
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Szosa Chełmińska 135,
87-100 Toruń

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Toruń Eltrox

Eltrox to jedna z dużych sieci sklepów działających w branży profesjonalnego monitoringu, systemów alarmowych, akcesoriów smart home oraz fotowoltaiki. Fotowoltaika po raz pierwszy pojawiła się kilkadziesiąt lat temu, kiedy to ogniwa słoneczne odpowiadały za produkcję energii na stacjach naziemnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i miniaturyzacji podzespołów dziś dysponujemy energią pochodzącą z fotowoltaiki do użytku domowego i przemysłowego.

Produkcja energii za pomocą zjawiska fotowoltaicznego opiera się na dość prostym mechanizmie. Ogniwa słoneczne wychwytują energię słoneczną i przekształcają ją w energię elektryczną. Energia z modułu fotowoltaicznego jest przesyłana do falownika, który przekształca prąd stały w prąd zmienny. Energia z inwertera jest następnie przesyłana do sprzętu, do którego podłączona jest elektrownia słoneczna. Nadmiar energii jest przechowywany w urządzeniu magazynującym energię podłączonym do zestawu fotowoltaicznego. Dzięki temu nie trzeba martwić się o przerwy w dostawie prądu. Kompletny zestaw fotowoltaiczny składa się z paneli fotowoltaicznych, akumulatorów, falownika, okablowania i akcesoriów montażowych.

Fotowoltaikę można podzielić na on-grid (fotowoltaika podłączona do sieci publicznej) i off-grid (fotowoltaika poza siecią). Na rynku dostępne są również instalacje fotowoltaiczne hybrydowe. Wszystko zależy od potrzeb i celu instalacji.

W naszych salonach sprzedajemy poszczególne komponenty wymagane do instalacji fotowoltaicznej. Jest to właściwe rozwiązanie, jeśli chcesz wymienić stare komponenty lub rozbudować istniejący zestaw fotowoltaiki. Oferujemy również kompletne sety fotowoltaiczne, które można zainstalować zarówno w domu, jak i w zakładach produkcyjnych. Wybierając zestaw fotowoltaiczny, wybierz instalatora z udokumentowanym doświadczeniem. Większość awarii instalacji fotowoltaicznych wynika z nieprawidłowej instalacji kabli. Możesz również wybrać usługę Komplex, gdzie przy zakupie i montażu fotowoltaiki otrzymasz dodatkową zniżkę. Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...