Profesjonalny montaż i serwis bezprzewodowych,
systemów alarmowych do domu i firmy

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów bezprzewodowych alarmów dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
al.Woj. Polskiego 114C,
65-762 Zielona Góra
system-alarmowy

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty, wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox jest w stanie zagwarantować

  • rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

  • bezpłatną wizję lokalną

  • wsparcie techniczne

  • montaż i konfigurację systemu

  • odpowiedzialność za wykonaną usługę

  • certyfikowanych instalatorów

  • indywidualnego opiekuna

  • najwyższej jakości sprzęt najlepszych marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polsce!
37

Systemy alarmowe domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane systemy alarmowe do domu z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów alarmowych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpiecznie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę na system alarmowy

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu alarmowego

Dane teleadresowe

Adres

al.Woj. Polskiego 114C,
65-762 Zielona Góra

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą systemów alarmowych do mieszkania, domu i firmy.

Systemy alarmowe Zielona Góra Eltrox

Eltrox jest liderem na rynku systemów alarmowych, monitoringu, systemów do bram automatycznych i akcesoriów do inteligentnego domu. W salonie zielonogórskim znajdziesz wszystkie elementy składające się na system alarmowy, gotowe zestawy alarmowe oraz akcesoria umożliwiające rozbudowę istniejącego alarmu.

Systemy alarmowe podnoszą poziom naszego bezpieczeństwa i komfortu. Kamery monitoringu są bardzo dobrym rozwiązaniem, jednak dom wyposażony w system alarmowy zapewnia niemal 100% bezpieczeństwa. System kamer zarejestruje podejrzane osoby, a system alarmowy skutecznie zapobiegnie ich okradzeniu. Kilka kamer i system alarmowy zapewnia niezawodny system odstraszający przyszłych złodziei.

Obecnie na rynku dostępne są podobne systemy alarmowe, które do prawidłowego działania wymagają połączenia kablowego. Istnieją również bezprzewodowe systemy alarmowe, które do działania wymagają sygnału internetowego. W naszym salonie znajdziesz między innymi: fotokomórki, piloty, centrale alarmowe i inne komponenty, które pomogą Ci stworzyć lub uzupełnić istniejący system alarmowy. Różnorodny dostępny sprzęt jest odpowiedni zarówno dla właścicieli domów, jak i firm. Systemy alarmowe dostępne w salonach Eltrox charakteryzują się minimalistycznym wykończeniem i niezawodnym działaniem. Kolejną cechą jest możliwość podłączenia systemu alarmowego do automatyki bramowej. To ustawienie pozwala na natychmiastowe powiadomienie o wszelkich nieprawidłowościach. Systemy alarmowe to świetny pomysł, szczególnie w przypadku inteligentnych domów. Systemy inteligentnego domu mogą zarządzać urządzeniami nie tylko w domu, ale także w obszarach otaczających budynek. Salon Eltrox w Zielonej Górze oferuje szeroką gamę systemów alarmowych i akcesoriów, które uzupełnią Twój istniejący system.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...