Metoda płatności
Opis realizacji
Płatność gotówką w oddziale przy odbiorze osobistym
Zapraszamy po odbiór osobisty zamawianego przez Państwa towaru bezpośrednio w jednym z naszych oddziałów. Możecie Państwo dokonać płatności gotówką nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat! Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że z zakupionego towaru można korzystać od razu nie czekając tym samym na dostarczenie go przez kuriera.
Płatność przelewem tradycyjnym
Jednym z częściej używanych przez klientów sposobem zapłaty za przedmiot jest przelew na konto bankowe. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i dlatego udostępniamy różne konta bankowe. Przelewy między kontami tego samego banku są zazwyczaj księgowane natychmiastowo dlatego jeśli masz konto bankowe w którymś z wymienionych banków skorzystaj z tej formy płatności a my błyskawicznie wyślemy do Ciebie towar.

Dane do przelewu:
eltrox sp. z o.o.
ul. Warszawska 74
42-202 Częstochowa

87 1140 1889 0000 2344 5500 1027 - mBank, BRE

Dla wpłat w walucie EUR:
PL18 1140 1889 0000 2344 5500 1008, Kod BIC (SWIFT): BREXPLPWXXX
Płatność szybkim przelewem
Szybkie płatności obsługuje Dotpay.
Płatność za pobraniem
Wszyscy nasi klienci mają możliwość zamówić towar za pobraniem. Jest to bardzo szybka i wygodna forma płatności. Pieniądze za towar są płacone bezpośrednio przy jego odbiorze.
Płatność rozłożona na raty
Zarówno dla klientów detalicznych jak i firm przygotowaliśmy możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku BGŻ BNP PARIBAS. Sprzedaż ratalna możliwa jest już od kwoty 100 zł.
Płatność kartą kredytową
W przypadku zapłaty kartą w sklepie eltrox.pl lub w oddziałach firmy obowiązują ceny bez stałego rabatu.

Filtry
Kategorie
Loading...