Kup system z usługą montażową

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które zwiększy bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy oraz podniesie poziom komfortu?

Wybierz nasze usługi montażowe, które uwolnią Cie od trosk związanych z wyborem i instalacja sprzętu. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości usługę, ale również gwarancję wykonania. Co więcej, decydując się na zakup systemu monitoringu wraz z naszym profesjonalnym montażem, możesz skorzystać z atrakcyjnych oszczędności. 

Standardowa stawka podatku VAT dla samego sprzętu wynosi 23% ale w przypadku skorzystania z naszej oferty montażu, stawka VAT obniża się od zaledwie 8%. To nie tylko oszczędność finansowa ale i pewność że Twój system zostanie zainstalowany przez doswiadczonych spcjalistów.

Z eltrox tylko zyskujesz:

Eltrox to sieć 38 salonów w Polsce i najwiekszy tego typu sklep internetowy. Dzięki temu możemy oferować produkty w atrakcyjnych cenach. Możliwe, że codziennie jedna z naszych kamer dba o bezpieczeństwo Twoje lub kogoś bliskiego - sprzedaliśmy ich już ponad 1.000.000

Przez ostatnie 20 lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień np jesteśmy Damentem Biznesu Forba, mamy ponad 17.000 pozytywnych opinii na allegro.

Ale dla nas najważniejszy jest Twoje zadowolenie. Dlatego możemy zaoferowac Ci więcej niż inni. Nasza usluga kompleks zapewnia dobór najlepiej dopasowanego urzadzenia do twoich potrzeb oraz fachowy montaż. 

Imageblock

air

zero złotych - za darmo Jako jedyna firma gwarantujemy dedykowanego opiekuna firmy Eltrox aż do zakończenia montażu w cenie 0 zł

zero złotych - za darmo  Wizyta specjalisty jeszcze przed zakupem i doradztwo u klienta do 30 km od najbliższego sklepu Eltrox - 0 zł

air

Dołącz do grona ponad 800 zadowolonych klientów usługi Eltrox Komplex

air

Loading...
Loading...

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu, stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.

Usługi montażowe dopasowane do Twoich potrzeb

Nawet najlepszy system zabezpieczeń nie będzie skuteczny, jeśli nie zostanie profesjonalnie zainstalowany. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania są montowane przez certyfikowanych instalatorów, którzy dzięki cykllicznym szkoleniom ciągle podnoszą swoje umiejętności. Nasi specjaliści profesjonalnie montują: systemy alarmowe, monitoring, automatykę domową, napędy do bram, systemy inteligentnego domu. Na wszystkie instalacje wykonane przez naszych partnerów udzielamy gwarancji oraz niezbędnego wsparcia posprzedażowego.

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92