Kamera WiFi do monitoringu Xiaomi CW400 - NOWOŚĆ

Niezawodna kamera WiFi IP

Niezmiernie miło nam poinformować, że od dzisiaj w naszej ofercie dostępna już jest kamera WiFi Xiaomi CW400. Jest to jeden z lepszych i bardziej praktycznych modeli, które mogą posłużyć do monitoringu IP wokół domu. Kamera ta posiada oprócz odstawowych funkcji kilka niezwykle istotnych, które producent mocno rozbudował. Tym samym klient, kupując kamerę IP Xiaomi CW400 zyskuje świetny sprzęt i niemal cały zestaw monitoringu schowany w jednym elemencie. To dopiero oszczędne i w pełni profesjonalne rozwiązanie.

Kamera WiFi IP idealna na zewnątrz

Jeśli zastanawiasz się czym wyróżnia się kamera WiFi Xiaomi CW400 to można wymienić przede wszystkim:

Wysoka rozdzielczość obrazu  kamera posiada rozdzielczość sięgającą 2560 × 1440, co pozwala nagrywać obraz w ponad 2K. Taka rozdzielczość zapewni Ci dokładną widoczność nawet w niekorzystnych warunkach. Wbudowany, wyspecjalizowany czteropunktowy noktowizor umożliwi Ci podgląd w kolorze w środku nocy czy przy brzydkiej pogodzie. Kamera posiada 2 diody LED oraz dwie diody na podczerwień. Poniżej widok z urzadzenia 2,5K (po lewej) i 2K (po prawej)

wifi

ip

Powyżej widok z urządzenia w porze nocnej w kolorze oraz czerni i bieli.

Funkcja obrotowa zamiast dwóch lub trzech urządzeń, na które należałoby wydać kilkaset złotych, teraz wystarczy Ci jedna kamera WiFi. Dzięki obrotowemu mechanizmowi jesteś w stanie zobaczyć, co dzieje się po przeciwnej stronie i wokół kamery. Będziesz również mógł zobaczyć, co znajduje się pod samą kamerą i tuż nad nią. W poziomie to 360 stopni zaś w pionie zobaczysz wszystko w zasięgu 160 stopni. W przypadku innych kamer obrót w poziomie zazwyczaj jest ograniczony, a widok sięga do około 140 stopni. W przypadku wtargnięcia na posesję zwykła kamera, pod którą stanie złodziej może go nawet nie zarejestrować. Kamerze nie umknie najmniejszy szczegół. Funkcja ta sprawdzi się również w przypadku wyboru kamery na elewację budynku biurowca. Skutecznie odstraszy wandali.

kamera

Wodoodporność — i właśnie dlatego ta kamera bezprzewodowa IP przeznaczona jest na zewnątrz. Posiada klasę szczelności IP66, co oznacza, że jest pyłoszczelna i odporna nawet na silny deszcz podczas burzy. Klasa 67 oznacza możliwość pełnego zanurzenia w wodzie, co przydaje się w oceanariach. Widać więc, że wodoszczelność tej kamery jest na bardzo wysokim poziomie. Będziesz spokojny o mechanizm znajdujący się wewnątrz. Ponadto kamera odporna jest na temperatury sięgające między -30 a +45 stopni, co w naszym klimacie sprawdzi się doskonale. Wytrzymała obudowa pozwoli Ci cieszyć się obrazem wysokiej jakości z rozdzielczością na bardzo dobrym poziomie.

Połączenie WiFi — kamera CW400 w prosty sposób połączy się z domowym Internetem. Oszczędzisz czas na szukaniu sposobów połączenia i konfiguracji. Wystarczy przytwierdzić kamerę do budynku, połączyć ją z zasilaczem i gotowe. Dzięki kompatybilności z systemami Android i iOS, w każdej chwili możesz zobaczyć, co dzieje się wokół Twojego domu. Musimy dodać, że ta kamera WiFi posiada dwie wbudowane anteny, przez co może być używana na większe odległości. Jednak co ważniejsze, wspomniane anteny zapewnią stabilność transmisji i czystość obrazu.

Obsługa kart miscro SD — jest to bardzo praktyczne i oszczędne rozwiązanie, ponieważ nie musisz uzupełniać kamery o rejestrator z dyskiem. Kamera IP obsłuży kartę SD o pojemności do 265 GB, więc jest na czym pracować. Jeśli chcesz zachować nagranie, wystarczy wyciągnąć kartę SD z kamery zgrać dane i włożyć kartę SD z powrotem do kamery.

Kamera IP CW400 od Xiaomi to niewielkie urządzenie o wymiarach 98 mm × 98 mm × 177 mm, więc zmieści Ci się w dłoni, a dla włamywaczy będzie niewidoczna. 

Kamera bezprzewodowa IP do monitoringu

Monitoring sprzed dekady w ogóle nie przypomina tego, który obecnie znajdziemy na rynku, nawet modele kamer sprzed kilku lat wydają się już przestarzałe. Szczegółowość obrazu i rozdzielczość są znacznie bardziej dopracowane, co przekłada się na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i bardziej wyraziste dowody w przypadku włamań czy aktów wandalizmu.

Dzięki prężnie rozwijającej się sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu monitoring teraz dostępny w sklepach posiada wiele funkcji. Wtedy nikt z nas o takich rozwiązaniach nawet nie marzył. Ludzie nie są nieomylni, a wyłapanie detalu potencjalnie zagrażającego może być bardzo trudne. I tutaj wkracza wsparcie w postaci AI.

Wsparcie sztucznej inteligencji zastosowane w kamerze IP może wydawać się lekko przerażające i podejrzane. Jednak podkreślmy, że dane dostarczone przez funkcje AI pozostają tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji i zapisywane są na karcie, do której tylko Ty będziesz mieć dostęp. Obecna technologia ma za zadanie wspierać Twoje potrzeby i polepszyć komfort życia.

Z wypracowanych rozwiązań AI w kamerze IP znajdziesz takie funkcje jak:

Funkcja wykrywania osób. Zaawansowane algorytmy bez trudu wychwytują sylwetkę człowieka. Pozwala to na eliminację fałszywych alarmów, np. w przypadku wtargnięcia zwierzęcia w strefę wizyjną. Kamera obrotowa z tą funkcją zarejestruje jednakowo to, co dzieje się na posesji, wokół niej, ale także przed furtką. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce.

Funkcja inteligentne systemy ostrzegawcze. Kamera bezprzewodowa od Xiaomi posiada wbudowane diody LED oraz system alarmowy, które po wykryciu podejrzanego osobnika uruchamia niezwykle głośny sygnał alarmowy oraz ostre, migoczące oświetlenie. Wszystko ma za zadanie odstraszyć intruza i zwrócić uwagę otoczenia na oświetlony obszar. Ponadto każdorazowo otrzymasz powiadomienie na swoje urządzenie mobilne łącznie z podglądem z kamery.

monitoringu

Funkcja inteligentne powiadomienia. Oprócz informacji o próbie wtargnięcia, za każdym razem, otrzymasz powiadomienie o wykryciu konkretnych zdarzeń w obrębie kamery. Kamera bezprzewodowa jest o tyle wdzięcznym w działaniu monitoringiem. W przypadku prób jej odcięcia włamywacze nie będą mieli możliwości znalezienia kabli i jej unieszkodliwienia.

Funkcja redukcja szumów. Kamera WiFi posiada wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz komunikować się z osobą znajdującą się w zasięgu kamery. W przypadku, gdy chcesz przekazać coś ze swojego telefonu, osoba przy kamerze usłyszy Cię bez najmniejszego szumu. Nie usłyszysz najmniejszego zakłócenia czy dźwięków w tle zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Funkcja skrócenia czasu nagrania. Dzięki analizie AI kamera WiFi IP może rejestrować jedynie istotne zdarzenia, co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku. Takie rozwiązanie pozwala szybko i łatwo przeglądać nagrania — H.265.

Funkcja smart. Masz możliwość sparowania kamery IP z innymi urządzeniami tego typu. Z pewnością poprawi to komfort życia Twojego i domowników.

Kamera WiFi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa

Jeśli mielibyśmy wymienić najważniejsze zalety tej kamery IP, to z pewnością byłoby to:

Wyższy poziom bezpieczeństwa — dzięki kamerze IP jesteś w stanie zapewnić swojej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa nie tylko poprzez podgląd z kamery, ale też odstraszający sygnał alarmowy. Kiedy nie będzie Cię w domu, zawsze będziesz mieć podgląd w swoim telefonie na obraz z kamery obrotowej w czasie rzeczywistym.

Monitorowanie ludzi — Dzięki inteligentnej detekcji ruchu kamera zarejestruje tylko i wyłącznie sylwetkę człowieka. Pozwoli to na zapis obrazu adekwatny do sytuacji. Unikniesz rejestracji kołyszącego się drzewa czy przechadzającego się po Twoim podwórku kota sąsiadów.

Zabezpieczenie przed kradzieżą — Obecność kamery obrotowej może odstraszyć potencjalnych złodziei. Gdyby kamera była duża i widoczna przestępcy mogliby próbować ją uszkodzić i uniemożliwić Ci zapis obrazu. W przypadku kamery IP od Xiaomi jej niewielkie rozmiary są atutem, do tego głośny sygnał alarmowy skutecznie chronią.

Zapis incydentów — Kamera (niezależnie czy mowa o kamerze IP, WiFi czy też wersji analogowej) może również rejestrować kolizje drogowe czy incydenty kryminalne. Takie nagrania będą niezwykle cennym dowodem rzeczowym dla policji, w przypadku sprawy sądowej lub w korespondencji z firmą ubezpieczeniową.

Śledzenie dostaw — kamera CW400 może również bardzo dobrze sprawdzić się w przypadku zamontowania przy magazynie. Dzięki temu można bardzo łatwo śledzić harmonogram wysyłki i przyjazdu paczek. Jeśli często zamawiasz artykuły online i chcesz mieć pewność czy paczka dotarła do Ciebie do domu podczas Twojej nieobecności, kamera ta będzie jak najbardziej odpowiednia. W przypadku ewentualnej kradzieży cały obraz zapisze się na karcie SD.

Integracja z urządzeniami smart home — kamery IP Xiaomi dzięki swoim funkcją bez mniejszego problemu możesz zintegrować z urządzeniami typu smart w Twoim domu. Jeśli posiadasz napęd do bramy wjazdowej, system alarmowy, rolety czy też inteligentne oświetlenie możesz w prosty sposób połączyć wszystkie urządzenia w jeden aplikacji. Stworzysz dzięki temu solidny system zabezpieczeń. Np. podczas próby włamania włączy się nie tylko sygnał dźwiękowy w kamerze, ale i dedykowany system alarmowy w całym domu. W przypadku odpowiednich ustawień rolety opuszczą się i zablokują wejście, a inteligentne żarówki rozświetlą się w każdym pomieszczeniu. Także napęd do bramy możemy bez większych problemów skonfigurować, aby nikt nie miał dostępu do Twojego podwórka.

Kontrola nad nieruchomością — dzięki dedykowanej aplikacji do kamery masz stały podgląd na swój dom. Będąc na wakacjach lub w delegacji zawsze możesz sprawdzić, co dzieje się w okolicy Twojego domu. Spokój ducha gwarantowany.

Oglądaj na żywo — kamera zapewni Ci dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz porozmawiać z osobą znajdującą się nieopodal kamery, np. z kurierem lub sąsiadem, który stoi pod Twoimi drzwiami domu.

Nagrania i zdjęcia — posiadanie nowoczesnego monitoringu, jakim jest opisywana kamera obrotowa to prawdziwy atut. Oprócz nagrań obrazu zapisywanych na karcie micro SD, kamera oferuje także nagrywanie poklatkowe. Możesz uzyskać zapis konkretnego zdjęcia, które możesz wydrukować, jeśli nie masz pewności co do opowieści sąsiadów.

Podłącz i działa — kamery zewnętrzne WiFi IP Xiaomi są łatwe w instalacji i obsłudze. Model kamery bezprzewodowej CW400 wystarczy przytwierdzić do elewacji budynku i podłączyć do zasilacza. Jest to model w stylu plug and play, co oznacza, że nie stracisz czasu na poszukiwaniu instalatora, który musiałby zainstalować i skonfigurować urządzenie. Zrobisz to całkowicie sam.

Podsumowanie

Kamera bezprzewodowa Xiaomi CW400 to przede wszystkim niedrogi i skuteczny sprzęt do obserwacji środowiska wokół Twojego domu. Wybierając to urządzenie WiFi IP, zdecydowanie podnosisz poziom bezpieczeństwa swojego domu. Co ważniejsze, zamiast rozbudowanego sprzętu i kilku kamer teraz masz wszystko w jednym urządzeniu.

Przeczytaj także: Inteligentny dom - urządzenia, które tworzą system smart home

 

 

Kamera IP Xiaomi Outdoor Camera CW400
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
  • Nowy
Dostępny

Kamera IP Xiaomi Outdoor Camera CW400

(0)
Nr kat: 45418
269,90 zł
  • Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
  • Obsługa WiFi: Tak
Dostawa od 7,99 zł
Kup teraz a otrzymasz za 3 dni
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
269,90 zł
Odroczone płatności
30 dni
Zestaw GISE G1000H Wi-Fi do 1000kg bram przesuwnych
Porównaj Porównaj produkt
Do ulubionych Dodaj do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt
  • Nowy
Dostępny

Zestaw GISE G1000H Wi-Fi do 1000kg bram przesuwnych

(0)
Nr kat: 42583A
1 799,99 zł
  • Maksymalna waga skrzydła bramy: 1000.00 kg
  • Zasilanie bramy: 230V
  • Napęd bramy: Mechaniczny
Darmowa dostawa
Kup teraz a otrzymasz za 3 dni
Sprawdź dostęp w sklepach
Dostępny
1 799,99 zł
Odroczone płatności
30 dni
Monika Bienias-Łocheńska

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

34 387 29 92

Filtry
Kategorie
Loading...