0 opinii
(0)
Niedostępny
  • PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
  • PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
  • PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
Nr kat: 12578

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM SC/UPC-SC/APC SIMPLEX 0,5m
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX SC/APC-SC/UPC 3MM 12578

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M  SIMPLEX SC/APC-SC/UPC 3MM 12578

Najważniejsze cechy

  • Długość: 0,5 metra
  • Wtyk SC/APC-SC/UPC
  • Patchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna 9/125
  • Średnica 3mm
Opis produktu

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu SIMPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC/APC-SC/UPC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Dane techniczne

Marka OPTIX
Indeks 12578
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Gwarancja 24 miesiące
Ilość włókien Simplex
Rodzaj włókna Jednomodowe
Długość patchcordu 0,5 m - 3 m
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
12,99 zł

Filtry
Kategorie
Loading...
34 387 29 92