0 opinii
(0)
Ostatnie sztuki
  • PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX OM2 5m
Nr kat: 17555

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX OM2 5m

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX OM2 5m
Biuro obsługi klienta

Dodaj do ulubionych
Do ulubionych
Porównaj Porównaj produkt

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 5M DUPLEX 50/125um OM2, SC-UPC/SC-UPC

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

  • Długość: 5 metrów
  • Wtyk SC/UPC - SC/UPC
  • Patchcord DUPLEX multimode (wielomodowy)
  • Typ włókna: 50/125 OM2

Przeznaczenie

Patchcord światłowodowy typu DUPLEX wielomodowy typ złącz SC/UPC-SC/UPC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Dane techniczne

Marka OPTIC
Indeks 17555
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Gwarancja 24 miesiące
Ilość włókien Simplex
Rodzaj włókna Wielomodowe
Długość patchcordu 5 m - 10 m
Typ włókna MM OM2
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.

Dlaczego warto pisać opinie?

  • Klienci mogą podejmować świadome decyzje
  • Zdobywaj punkty za opinie
  • Pozwala Nam udoskonalać ofertę
  • Pozwól polepszać jakość produktów
Pytania i odpowiedzi

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zapytaj naszego eksperta
39,99 zł
Odroczone płatności
30 dni
Koszt montażu zostanie dodany do zamówienia
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 7,99 zł
Wysyłka już w poniedziałek
Sprawdź dostęp w sklepach

Filtry
Kategorie
Loading...